UITZENDSCHEMA

Iedere avond tussen 20:00 en 01:00 uur kruipen de presentatoren achter de microfoon in Desmet Studio’s om hun persoonlijke favorieten met je te delen. Op zaterdag en zondag worden alle programma’s van de afgelopen week vanaf 07:00 uur herhaald.

Programmering juli 2020
MAANDAG
21:00-22:00 Thomas Verbogt
22:00-23:00 Felix Rottenberg
23:00-00:00 Bram van Splunteren
00:00-01:00 Amateur Hour
DINSDAG
21:00-22:00 Hans Vandenburg
22:00-23:00 Marijn Ooijman & Ingrid Bosch
23:00-00:00 Mart Smeets
00:00-01:00 Mart Smeets
WOENSDAG
21:00-22:00 Jan Emous
22:00-23:00 Johan Derksen
23:00-00:00 Johan Derksen
00:00-01:00 Johan Derksen
DONDERDAG
21:00-22:00 Beatrice van der Poel
22:00-23:00 Hubert van Hoof
23:00-00:00 Jan Donkers
00:00-01:00 Fay Lovsky
VRIJDAG
21:00-22:00 Adeline van Lier & MaxMijs Brouwer
22:00-23:00 Robert ten Brink
23:00-00:00 Leo van der Goot
00:00-01:00 Ton Lathouwers
ZATERDAG
07:00-08:00 Saskia van Loenen HH
08:00-09:00 Vincent Bijlo HH
09:00-10:00 Ton Lathouwers HH
10:00-11:00 Mart Smeets HH
11:00-12:00 Mart Smeets HH
12:00-13:00 Hans Vandenburg HH
13:00-14:00 Hubert van Hoof HH
14:00-15:00 Marc Stakenburg HH
15:00-16:00 Marc Stakenburg HH
16:00-17:00 Bram van Splunteren HH
17:00-18:00 Jan Donkers HH
18:00-19:00 non stop
19:00-20:00 non stop
20:00-21:00 non stop
21:00-22:00 Vic van de Reijt & Frits Jonker
22:00-23:00 Vic van de Reijt & Frits Jonker
23:00-00:00 Vincent Bijlo
00:00-01:00 Amateur Hour HH
ZONDAG
07:00-08:00 Adeline van Lier & MaxMijs Brouwer HH
08:00-09:00 Jan Emous HH
09:00-10:00 Thomas Verbogt HH
10:00-11:00 Beatrice van der Poel HH
11:00-12:00 Robert Ten Brink HH
12:00-13:00 Johan Derksen HH
13:00-14:00 Johan Derksen HH
14:00-15:00 Felix Rottenberg HH
15:00-16:00 Vic van de Reijt & Frits Jonker HH
16:00-17:00 Vic van de Reijt & Frits Jonker HH
17:00-18:00 Leo van der Goot HH
18:00-19:00 non stop
19:00 -20:00 non stop
20:00-21:00 non stop
21:00-22:00 Saskia van Loenen
22:00-23:00 Marijn Ooijman & Ingrid Bosch
23:00-00:00 Marc Stakenburg
00:00-01:00 Marc Stakenburg